Kurumsal Güvenlik Çözümleri

Personel Kartlı Geçiş ve Otopark Geçiş

Personel kartlı geçiş sistemi ve otopark geçiş sistemi günümüzde sıklıkla kullanılan sistemler arasında yer almaktadır. Personel ve araç giriş çıkışlarının tespit edilmesi, kontrol edilmesi açısından etkili bir yöntem olarak kartlı ve/veya kartsız geçiş sistemleri kolayca kurulum sağlanarak çalıştırılmaktadır.

Kartlı geçiş sistemleri personel devam takibi yapmak amacıyla kullanılmaya başlayan sonrasında güvenlik sistemleri içerisine entegre edilen bir tür sistemdir. Biyometrik güvenlik sistemleri kategorisinde yer alan personel kartlı geçiş sistemleri, kartlı giriş cihazları kullanılarak personelin giriş ve çıkış kontrolünün sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. İşyeri, hastane, okul, kamu binaları, yurt vb. alanlarda sıklıkla kullanımı tercih edilen personel geçiş sistemleri genel olarak kartlı geçiş sistemi, parmak izi tanıma sistemleri ve yüz tanıma sistemlerinden oluşmaktadır. Söz konusu bu üç cihaz günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Giriş ve çıkışların kontrol edilmesi güvenliğe zarar verici izinsiz girişlerin yaşanmasının da önüne geçmektedir. Dolayısıyla kartlı giriş sistemleri ve diğer giriş sistemleri elektronik güvenlik sistemleri arasında sıklıkla önerilen güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır. 

Otopark geçiş sistemleri ise, otopark geçişlerin düzenli ve kontrollü yapılması için gerekli görülen bir tür elektronik sistemdir. Otopark geçiş sistemleri genel olarak otopark geçiş noktalarına kurulan ve otomobillerin geçişini engelleyerek sistemden gelecek olan onay doğrultusunda geçişe izin veren bariyer sistemlerinden ve kullanıcı tanıma sistemlerinden oluşmaktadır. 

Otopark geçiş sistemleri, otomobil kullanıcılarının güvenli ve sistemli olarak otoparka giriş yapmalarını sağlamaktadır. Aynı zamanda araç güvenliği ve otopark güvenliğinin sağlanması noktasında da otopark geçiş sistemleri son derece önemli bir rol oynamaktadır. Türkiye’de özel ve kamu açık ve kapalı otopark girişlerinde yaygın olarak araç geçiş sistemlerinden yararlanılmaktadır.

Kurumsal güvenlik sistemleri arasında yer alan personel kartlı geçiş sistemi ve otomobil geçiş sistemi kamu ve özel binalara ve otoparklara kontrollü giriş çıkışı sağlayarak güvenlik tedbirlerinin güçlendirilmesine katkı sağlamaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakın, müşteri temsilcimiz sizi arayıp sorularınızı yanıtlasın.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.