Ev Güvenlik Çözümleri

Alarm İzleme Hizmetleri

Ev, işyeri gibi alanlarda güvenliği sağlamak için kurulu olan alarm güvenlik sistemleri alarm izleme merkezleri tarafından 7/24 izlenmektedir. Bireysel olarak kurulu olan her alarm güvenlik sisteminden gelen sinyaller incelenmekte ve ilgili birimleri gerekli durumlarda adrese yönlendirmektedir. Alarm algılama panel ve ekipmanların kurulması, alarm izleme merkezi tarafından izlenmesi ve gelen sinyale bağlı olarak ilgili birimlerin bölgeye sevk edilmesi alarm izleme hizmetleri arasında yer almaktadır.

Yangın alarm sistemi, hırsız alarm sistemi, su/sel baskını alarm sistemi, gaz kaçağı alarm sistemi, sağlık alarm sistemi, hırsız ve soygun alarm sistemi vb. alarm sistemlerinin her biri farklı algılama ekipmanlarından oluşmaktadır. Örneğin hırsız ve soygun gibi istenmeyen vakaların yaşanmasını önlemek veya vakaya hızla müdahale edilmesini sağlamak için kullanılan alarm sistemlerinde hareket ve ses algılamak için dedektörler kullanılırken yangın alarm sistemlerinde ani ısı artışını ve dumanı algılayan dedektörler kullanılmaktadır. Söz konusu bu alarm güvenlik sistemlerinin kurulumu ve alarm izleme merkezi tarafından 7/24 izlenmesi son derece önemlidir. Alarm izleme hizmetleri içerisinde alarm güvenlik sistemlerinin yanı sıra kamera güvenlik sistemlerinin ve yangın ihbar sistemlerinin kurulumu, bakımı ve teknik hizmetleri, verilerin depolanması ve ihtiyaç halinde verilere erişim imkanının sağlanması önemli bir yere sahiptir.

Biz Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakın, müşteri temsilcimiz sizi arayıp sorularınızı yanıtlasın.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Diğer Ev Güvenlik Çözümleri