güvenlik hizmetleri, ücretsiz keşif, ücretsiz keşif izmir, kamera güvenliği ücretsiz keşif
Ücretsiz Keşif

CCTV kamera güvenlik sistemleri, alarm güvenlik sistemleri, yangın ihbar sistemleri, fiber optik kablolama sistemleri, personel geçiş sistemleri, otopark geçiş sistemleri ve diğer tüm elektronik güvenlik sistemleri bireysel ve kurumsal güvenliğin korunması ve var olan güvenliğin devamlılığın sağlanması açısından oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Elektronik güvenlik sistemleri kurulum sağlanacak alanın ihtiyaçlarına göre belirlenmekte ve ihtiyaca uygun olarak ekipmanlar kullanılmaktadır. Örneğin CCTV kamera güvenlik sistemlerinin kurulacağı bir alanda verilerin depolanması ve görüntülerin işlenebilmesi, izlenebilmesi ve aktarılabilmesi için geniş bant internet ağına sahip olmak gerekmektedir. Dolayısıyla elektronik güvenlik sistemlerinden verimli şekilde yararlanabilmek için güvenlik sistemlerinin ve ekipmanlarının belirlenmesi son derece önemlidir. Bu kapsamda Sur Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti., müşterilerine elektronik güvenlik sistemi, kamera güvenlik sistemi, alarm güvenlik sistemi vb. güvenlik hizmetlerinden hangisi ile maksimum güvenlik verimi sağlayabileceği tespit etmek için ücretsiz keşif hizmeti vermektedir.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için keşif ve teklif talebi formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Projelendirme

Günümüz teknolojik gelişmelere paralel olarak elektronik güvenlik sistemleri oldukça geniş ölçekli çeşitlilik göstermektedir. Kamera güvenlik sistemleri, alarm güvenlik sistemleri, personel geçiş sistemleri, otopark geçiş sistemleri, yangın ihbar sistemlerinin kurulumunun yapılması, sorunsuz kullanımının sağlanması ve alarm sistemlerinde gelen sinyallerin kesintisiz olarak takip edilmesi güvenlik sistemlerinden maksimum güvenlik verimi elde edilmesi açısından önemlidir. Güvenlik sistemlerinin ihtiyaca göre belirlenmesi ve alana en uygun elektronik güvenlik sisteminin kurulması söz konusu bu maksimum güvenlik veriminin elde edilmesinde anahtar rol oynamaktadır.

Güvenlik önlemlerinin alınacağı ve elektronik güvenlik sistemlerinin kurulacağı alan önceden keşif edilerek olası güvenlik tehditlerinin, kritik noktaların belirlenmesi gerekmektedir. Sur Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti., ücretsiz keşif hizmetinden hemen sonra alanın özelliklerine, çevrede belirlenen güvenlik tehditlerine bağlı olarak  müşterilerine en uygun elektronik güvenlik sistemini belirlemek ve bu güvenlik sistemlerinin alan içerisinde nasıl yerleştirileceğine , kurulumunun nasıl yapılacağına dair geniş bir projelendirme yapmaktadır.

Ücretsiz keşif ve sonrasında projelendirme yaptırmak için keşif ve teklif talebi formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Montaj ve Devreye Alma

Elektronik güvenlik sistemlerinin verimli bir şekilde kullanılması, güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlayabilmesi ve devreye girebilmesi için güvenlik elemanlarının montajının yapılması gerekmektedir. Ev, işyeri ve hastane, okul, fabrika, alışveriş merkezi vb. gibi daha büyük kurumsal alanlarda uygulanmak istenilen elektronik güvenlik sistemlerinin montaj işlemi güvenlik sistemleri firması tarafından yapılan detaylı projelendirmeye uygun olarak yapılmalıdır. Montaj işlemi tamamlandıktan sonra elektronik güvenlik sistemi devreye alınarak aktif hale getirilmektedir.

Sur Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. profesyonel teknik ekibi ile birlikte güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun olarak belirlenen elektronik güvenlik sistemleri ve maksimum güvenlik verimi için gerekli olan güvenlik elemanlarının montaj işlemini yapmaktadır. Montaj işlemi tamamlandıktan ve test edildikten sonra elektronik güvenlik sistemleri devreye alınarak kullanıma sunulmaktadır.

Teknik Servis ve Destek

Teknolojik gelişmelerle paralel olarak hareket eden ve sürekli gelişim gösteren elektronik güvenlik sistemlerinde montaj, kurulum ve kullanım deneyimlerinin yanı sıra teknik servis desteği ve bakım hizmetleri de önemli bir yer tutmaktadır.  Sur Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. olarak biz, satış sonrası servis ve teknik desteğin var olan güvenliği korumak için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan bir elektronik güvenlik firmasıyız. Bu nedenle satış sonrası teknik servis ve destek hizmeti bizim için bir şirket felsefesi olarak kabul görmektedir. Bu kapsamda özel olarak oluşturulan profesyonel teknik ekibimiz her türlü arıza ve problemde 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca Sur Güvenlik Sistemleri ile sağlanan güvenliğin devamlılığını sağlamak adına profesyonel teknik ekibimiz elektronik güvenlik sistemlerinin periyodik bakımlarını da üstlenmektedir.

Destek, teknik servis, bakım talebi oluşturmak için destek talebi formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız