Sur Elektrik, Elektronik, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsal güvenlik çözümlerimiz kapsamında siz değerli müşterilerimize mobese kent güvenlik sistemleri, fiber optik kaplama sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, personel kartlı geçiş ve otopark geçiş sistemleri ve yangın ihbar ve acil anons sistemleri hizmetleri sunmaktayız.

Mobese Kent Güvenlik Sistemleri

Kent güvenlik sistemleri, şehirlerde güvenliğe katkı sağlamak, trafik yoğunluk ve akışını izlemek ve kayıt altına almak, gerektiğinde kaydedilen görüntüler üzerinden inceleme yapılmasına olanak sağlayan gelişmiş bir güvenlik sistemidir. 

Fiber Optik Kablolama Sistemleri

Günümüz teknolojik gelişmelerine paralel olarak yüksek hız, büyük miktarlarda veri aktarımı, kesintisiz ve güvenli iletişim, veri depolama gibi işlemleri içerisinde ışığın geçtiği cam oluşumlu kablolar üzerinde  gerçekleşmektedir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Günümüzde yaygın olarak tercih edilen kurumsal güvenlik sistemleri arasında yer alan elektronik güvenlik sistemleri, gözetim, erişim kontrolü, alarm, giriş kontrolü gibi yüksek elektronik ekipmanları kapsayan bir tür güvenlik sistemidir.

Yangın İhbar ve Acil Anons Sistemleri

Yangın ihbar sistemleri, acil anons sistemleri ve yangın alarm sistemleri olası bir yangın durumunda binanın acil olarak terk edilmesinde, itfaiye ekiplerinin hızla haberdar edilmesinde ve yangına hızla müdahale edebilmesinde kritik öneme sahip olan güvenlik sistemleri arasında yer almaktadır.

Personel Kartlı Geçiş ve Otopark Geçiş Sistemleri

Personel kartlı geçiş sistemi ve otopark geçiş sistemi günümüzde sıklıkla kullanılan sistemler arasında yer almaktadır. Personel ve araç giriş çıkışlarının tespit edilmesi, kontrol edilmesi açısından etkili bir yöntem olarak kartlı ve/veya kartsız geçiş sistemleri kolayca kurulum sağlanarak çalıştırılmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Bilgilerinizi bırakın, müşteri temsilcimiz sizi arayıp sorularınızı yanıtlasın.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Çözüm Ortaklarımız