kurumsal sur güvenlik
Hakkımızda

Sur Elektrik Elektronik Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti

06/11/2002 tarihinde kurulan Sur Elektrik, Elektronik Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. Güvenlik sektöründe ileri teknoloji içeren kalitesi yüksek ürünlerimiz ve deneyimli teknik grubumuz ile Haber Alma Merkezimizle Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün büyüyen, gelişen Sur Elektrik Elektronik Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Tic. Ltd. Şti. insan kaynakları politikasının temelinde “ Kalitenin ana kaynağı insandır” bilinci yer almaktadır.

En önemli kaynağımız olan çalışanlarımıza firmamız içerisinde bir aile ortamı yaratmak, çalışanlarımızın yeteneklerinden, enerjisinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlayarak verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, güvene dayalı açık diyalog içerisinde bulunmak temel prensibimizdir.

Güvenlik sektöründe bazı firmalar asıl işin satış olduğunu düşünseler de biz satış sonrası servis ve teknik desteğin öneminin bilincinde olup bunu şirket prensibimiz olarak görmekteyiz. Bu fikirden yola çıkarak kurduğumuz deneyimli teknik grubumuz her türlü sorun yada arızada 24 saat hizmet vermektedir. Müşterilerimizin satın aldıkları her türlü elektronik güvenlik alanındaki ürünlerimizin güvenliğinizi en iyi sağlayacak şekilde montajının yapılması ve montaj sonrası sisteminizin çalışır halde devam etmesi için gerekli bakımlar periyodik şekilde teknik ekibimiz tarafından yapılır.

Hizmette sizin memnuniyetinizi baz alarak en başarılı ve en istikrarlı işlerde yollarımızın kesişmesini temenni eder; tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ana felsefemiz olup, çalışmalarımız kapsamında kalite yönetim sistemine ve ilgili tüm yasal şartlara uymayı taahhüt ederiz.

Çözüm Ortaklarımız